Suicide Squad: Kill the Justice League Ertelendi

Suicide Squad: Kill the Justice League zaten büyük gecikmeler yaşamıştı. Ancak sonuncusu yalnızca tek bir mağazaya, Epic Games Store’a özel. Ortak aksiyon oyunu bir aydan daha uzun bir süre sonra platformda yayınlanmaya başlayacak.

Gecikme ilk olarak, herhangi bir duyuru yapılmaksızın ön siparişleri için ani geri ödemeler almaya başlayan Epic Games Store müşterileri tarafından fark edildi. Daha sonra bir Warner Bros. Games temsilcisi, oyunun resmi Discord kanalında gecikmeyi doğruladı ve mağazadaki yeni lansman tarihinin 5 Mart 2024 olduğunu söyledi.

Temsilcinin konu ile alakalı yayınladığı mesaj şu şekilde:

“Suicide Squad: Kill the Justice League’in Epic Game Store’da çıkış tarihi şu anda 5 Mart 2024. Oyunu Epic Games üzerinden ön sipariş verdiyseniz, mağaza ön siparişiniz, iptal edecek ve müşterilere doğrudan geri ödeme yapacaktır. Onay e-postası bu iptal bildirimi doğrudan Epic Games Store Destek Ekibi’nden gönderilecektir.

Epic Games’in lansman tarihine yetişmekte neden sorun yaşadığına dair henüz kesin bir bilgi yok.

Warner Bros. diğer platformların bu durumdan etkilenmeyeceğini belirtti. Suicide Squad: Kill the Justice League 2 Şubat 2024’te PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Steam’de çıkacak ve erken erişim 30 Ocak’ta başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x