Sosyal medya fenomeni Alp Kılınç, Polat ailesinin yaşadıklarının ardından, lüks yaşamlarıyla dikkat çeken isimleri bir bir ifşa etmeye başladı

Zeynep GÜÇLÜCAN Yazdı…

Alp Kılınç, son günlerde dolandırıcı oldukları iddia edilen sosyal medya fenomenleriyle ilgili şoke edici bilgilerin yer aldığı iddialarda bulunuyor.

Kılınç, iddialarının ardından yaptığı son bir paylaşımda ise çok sayıda tehdit aldığını belirterek, elde edeceği yeni bilgileri de paylaşmaya devam edeceğini söyledi. Kılınç’ın 2019’da çekilen Kurtlar Sofrası fotoğrafının ardından 2020’de bir eğlence mekanında çekilmiş bir fotoğraf karesi daha paylaştı.

“Kurtlar Sofrası” adıyla paylaştığı fotoğrafa dikkat çeken ve o fotoğraftaki herkesin güzellik salonu açıp, çok zengin olduğunu söyleyen Alp Kılınç, dolandırıcılıkla servet edindiğini savunduğu kişilerle ilgili şu iddialarda bulundu:

ZÜLALLE MUTLU GÜNLER
Zülalle Mutlu Günler çiftimiz, Dilan Polat’la Dubai’ye gidip aynı otelde kaldıktan sonra Türkiye’ye gelip şirket açtı ve ardından güzel bir Land Rover araba aldı ve villalar yaptırdı. Geçen günde instagramda detoks suyu satıyordu. Şuan bütün gönderilerini sildi ve şirketi profilinden kaldırdı. 2019’dan öncesi de yok.

TOLUNAY İLEYDA ÇİFTİ
Tolunay İleyda çifti Kurtlar Sofrası’ndaki toplantıdan sonra masadan kalkıp muhteşem bir zenginliğe kavuştu. Tolunay İleyda çifti bilinen 15 daire, 8 villa, lüks otomobiller ve daha fazlasına sahip. Polat çiftinin yaşadıklarının ardından onlar da paylaşımlarını sildiler.

Bu çift Dilat-Engin Polat çifti içeriye alınmadan bir kaç önce Polat’ların ofisinde eşine Mini Cooper hediye etmişti.

EYLÜL- KENAN ÖZTÜRK
Kurtlar sofrasındaki en büyük dikkat çeken isim “Eylül Öztürk”. Pasta o kadar büyük ki kadın Amerika’dan peşin parayla 11 tane daire aldı. Türkiye’de, Florya’da sayısını bilmediğimiz mal varlığı ve villaları var.
Sahip oldukları hiçbir gayrimenkulü kendi üzerlerine yapmayıp yakın akrabalarının üzerine yaptırıyorlar.

ÖMER-TUĞBA ÇİFTİ
Ömer Tugbaliya çifti 2019’da sobalı bir evde yaşarken 2020’de Dilan Polat şubesi açıp lüks hayat serüvenlerine başlıyor. Sayısını bilmediğimiz kadar villalar, lüks otomobiller alıyorlar. Yine gözleri doymuyor ve 2021 yılanda bir tane daha Dilan Polat şubesi açıyorlar. Bu seferde Türkiye-Gürcistan arası yolculukları başlıyor.

Bunların hepsi normal bir çift gibi duruyorlar. Örneklerin hepsi aynı muhafazakar, evli. Dikkat çekmeyecek kişiler seçilmiş gibi. Zaman aralıkları yine aynı 2020/2023. Instagramda görgüsüzlük yaparak çektikleri bütün fotoğraf ve videoları da sildiler.

ÖMER-CANSU YILDIZ ÇİFTİ
Çok enteresandır ki, bu çift de 2020-2023 yılları arasında muazzam bir zenginliğe ulaşıyor. Dubai’den sonra açtığı güzellik merkezleri ile şubeleşmelere başlıyor.

RABİA TOPRAK
2020 yılında bir köy evinde sadece ev yemekleri yapan ve hiçbir şeyi olmayan Rabia Toprak 2021 yılında Dubai’ye gidip geldikten sonra büyük bir tekstil fabrikası atölyesi ve hesaplanamayacak kadar büyük bir mal varlığına sahip oldu. Yine aynı şekilde gösterişli bir hayat, lüks arabalar ve bir çok ofis, dükkan ve evleri vardır. Dilan Polat olayından sonra instagramda gönderilerini ve hikayelerini silmeye başlamış.

NESLİM GÜNGEN
127’den fazla güzellik merkezi şubesi var. Her hafta yeni bir şube açıyor ve bütün salonlarının boş olduğu iddia ediliyor. Instagram’da Dilan Polat gibi bir hayat yaşıyor. Paralar saçılıyor, güller atılıyor. Arabalar gösterilip dualar ediliyor.

NEVRA BİLEM
Bir anda zengin olup Ümre’ye gitmişler. Mercedes araba almışlar. Gönderiler silinmeye başladı.

ŞULE KAYATÜRK – ŞULEMSİ
“Kara para akladığı” iddiası ile tutuklanan ve bütün mal varlığı hakkında tedbir kararı alınan Dilan Polat’ın arkadaşı Şule Kayatürk sosyal medyada “Sulemsi” diye tanınıyor.

Şulemsi’nin 26 yaşa 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri ve 1 yat sığdırdığı iddia ediliyor. Dilan Polat olayından sonra hesabını gizledi ve gönderileri kaldırmaya başladı.

İLGİLİ HABERLER:

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x