Neslihan Demir, Şampiyon Olup Altın Madalya Aldıktan Sonra Kadın Sporcuların Ev Yaşamını Anlatarak Güldürdü

Filenin Sultanları’nın tarihi başarısıyla birlikte fark ettiyseniz hepimiz pazartesi sendromu yaşamadan mutlu bir şekilde hayatımıza devam ediyoruz. Bize bu mutluluğu yaşatan Filenin Sultanları’na teşekkür ederken, eski milli voleybolcumuz Neslihan Demir’in şampiyon takımımız için yaptığı yorum da aynı şekilde yüzümüzü güldürecek cinsten. 

Ayrıntılara birlikte bakalım.

Filenin Sultanları Avrupa’nın zirvesine çıkarken, Türk kadınının azmini ve gücünü tüm dünyaya duyurdu.

Karşılaşmadaki son sayının ardından ülkece gözyaşlarına boğulduk ve hayatımız boyunca gururla hatırlayacağımız duyguları tattık.

Bu şampiyonluğun mimarlarının ise neler yaşadığını, ne kadar yoğun duygular biriktirdiğini hayal etmemiz bile çok güç.

Şampiyon bir takıma sahip olmanın keyfini çıkartırken eski milli voleybolcumuz, yıldızımız, fahri sultanımız Neslihan Demir ise yaptığı yorumla ayaklarımızı yere değdirmeyi başardı.

Finalin ardından Youtube’da Socrates’in yorumcusu olan Neslihan Demir, şampiyon takımımızdaki kızlar hakkında yaptığı yorumla güldürdü.

Neslihan Demir şampiyon olan takımımızın yaşayacaklarını şöyle anlattı: “Aslında çok garip anlar bu anlar. Bir şampiyonluk yaşadığınız anda, o an bitiyor aslında. Hiçbir şey hissedemiyorsunuz.”

“Ve takvim o kadar sıkışık ki, muhtemelen öbür gün dönecekler Türkiye’ye. Bir kadın olarak, sporcu olarak eve gidiyorsunuz ve çamaşır yıkamanız gerekiyor. Çok garip hisler yani. Dün altın madalya vardı, şimdi kirlileri falan ayırıyorsun” diyerek hepimizi güldürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x